משרד: 055-8858005 דואר אלקטרוני: info@mpd.co.il

HGM אדריכלות עסקית

המרכז הישראלי לעיצוב עסקים

המרכז הינו משרד בוטיק שהוקם בשנת 1997 שהתמחות המשרד מבוססת על תכנון ועיצוב עסקים, מה זה עיצוב עסקים? עיצוב עסקים הוא כל התחום הוויזואלי שגורם ללקוח שלכם לקנות וליהנות מחוויית קניה, והמטרה שלנו להגדיל את מכירות העסקים שלכם ולפתח את חוזק המותג שלכם. מה אנחנו עושים? אנחנו מתמחים בתכנון ועיצוב חנויות, אולמות מסחריים ותצוגה, מרכזי קניות, קניונים, עיצוב ותכנון סופרמרקטים, עיצוב חנויות דיגיטליות, תערוכות ,דוכני מכירה, מעמדי מכירה ואמצעי תצוגה ,מוצרי קידום מכירות.

עיצוב פנים לעסקים, עיצוב מוצר, תכנון מסלולי הליכה בחלליים מסחריים, תכנון מדף ובניית פלנוגרמות, עיצוב גרפי, בניית תדמית, עיצוב לוגו, אדריכלות פנים לחנויות, אדריכלות עסקית. הראיה שלנו עובדת אחרת מרוב משרדי העיצוב והאדריכלות בנוף הישראלי, המשרד בנוי משילוב רב גוני של בעלי מקצוע, מעצבים, אדריכלים, גרפיקאים, יועצי מדיה דיגיטלית ויועצים עסקיים שגדלו ברצפת המכירה של החברות והרשתות המובילות במשק כך שאנחנו יודעים איך להגיע לצרכן, מה הלקוח שלכם רוצה, איך למכור יותר, ואיזה עיצוב באמת מתאים לעסק שלכם, כי עיצוב הוא שלב בהליך התכנון והמטרה שלנו בעיצוב העסק הוא להגדיל את היקף המכירות ולא רק להיות יפים יותר.

אנחנו יודעים להתאים את השירות לצרכים שלכם ומתמחים גם בעסקים קטנים ודלי תקציב המרכז הישראלי לעיצוב עסקים נותן את שירותיו לחברות המובילות במשק הישראלי והגלובלי, רשתות המזון הישראליות, מותגי האופנה בישראל ובעולם, רשתות האופטיקה המובילות מרכזי הקניות השונים ועוד מאות בעלי עסקים מהמקצועות החופשיים ועסקים קטנים.


הצוות:
סימה דוד – מנכ"לית ומעצבת ראשית
ד"ר חזי גור מזרחי – יועץ לאסטרטגיה שיווקית ומתכנן עסקים
תמיר נחום – יועץ למדיה ורשתות חברתיות
דניאל מאלאחובסקי – מעצב גרפי ותדמית
וצוות המעצבים של המרכז הישראלי לעיצוב עסקים